Logo 3D Rings

3D Rings ma przyjemność przedstawić nasze możliwości dotyczące usług drukowania przestrzennego.

Ponieważ druk 3D może być dla niektórych nowością, poniżej przedstawiamy kilka informacji dotyczących tej technologii:

Druk 3DDrukowanie przestrzenne (ang. 3D printing) – proces wytwarzania trójwymiarowych, fizycznych obiektów na podstawie komputerowego modelu. Początkowo była to jedynie jedna z metod szybkiego prototypowania używana zarówno do budowania form i samych prototypów. Wraz z postępami dokładności wykonania obiektów przez drukarki 3D, stała się to także metodą wykonywania gotowych obiektów, w tym zabawek, ubrań, czekoladek, a nawet protez.

Po więcej informacji odsyłamy do portalu Wikipedia.

Druk 3D3D Rings posiada jedną z najlepszych polskich drukarek 3D (o ile nie najlepszą) drukującą w technologii LPD — Zortrax M200. Podstawowym materiałem wykorzystywanym do druku jest ABS (Akrylonitryl Butadien Styren Terpolimer), czyli powszechny plastik spotykany w naszym życiu codziennym. Dodatkowo posiadamy takie materiały jak: PETG oraz HIPS. Oczywiście pomagamy w doborze materiału odpowiednio do zastosowania drukowanego przedmiotu.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą druku przestrzennego zapraszamy do kontaktu z nami. 3D Rings oferuje druk 3D w niskich cenach oraz szybkie terminy realizacji. Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc w procesie projektowania, a wycena wydruku zawsze jest darmowa! Nie pobieramy również żadnej opłaty wstępnej czy aktywacyjnej. Zapraszamy do drukowania z 3D Rings!

Materiał drukujący posiada bogatą paletę kolorów*:

Dla materiałów typu PETG:

Dla materiałów typu ABS:

*Kolory mogą różnić się w zależności od ustawień monitora, na którym przeglądzasz tę stronę.

Poniżej przedstawiamy przykładowe przedmioty wydrukowane w naszej firmie:

Druk 3D - części przekładni planetarnej Druk 3D - hełm strażacki, brelok Druk 3D - kosmici, breloki Druk 3D - pieski Druk 3D - spartańscy kosmici, breloki
Kontakt


3D Rings
ul. Zdrowa 21
42-271 Częstochowa
tel. 880-778-330
tel. 511-940-302

Mapa
Facebook Google Plus
Facebook Google Plus